Slevy v projektu klientské karty lékárny Draháň, Praha-Čimice

 

Vážená paní, vážený pane,

rozhodl jste se vstoupit do projektu klientských karet lékárny Draháň. Cílem naší lékárny je poskytovat Vám nejvyšší odbornou péči za přijatelné ceny. Data o Vašich odběrech sortimentu v lékárně budou shromažďována s Vaším souhlasem pod čárovým kódem Vaší klientské karty.

 

Výhody klientské karty:

Pro stovky přípravků s doplatkem

  • sleva z doplatku na recept hrazený z veřejného zdravotního pojištění a to ve výši:

až 50% u klientů starších 60-ti let a mladších 15-ti let

až 5% u klientů mezi 15 a 60-ti lety věku

Slevu 50% nelze poskytnout v plné míře v případě, že sleva 50% by byla vyšší, než je rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou léčiva (stanoveno legislativně).  V tomto případě je pacientovi účtována maximální možná sleva, a to až do výše, která odpovídá celé přirážce lékárny.

Body  za nákup volně prodejného sortimentu a receptových přípravků nehrazených ze zdravotního pojištění v přepočtu 100 Kč = 10 bodů. Za 100 bodů se na kartu připisuje sleva 10 Kč. Body lze slučovat a uplatnit jako slevu jen při hotovostní platbě na nákup volně prodejného sortimentu a receptových přípravků nehrazených ze zdravotního pojištění.

Další výhody:

–          speciální nízké ceny a doplatky u vybraných přípravků (např. inzuliny, antiastmatika, hypnotika a další)

–          sleva na perorální antikoncepci

–          sleva až 10% na nákup kosmetiky Eucerin a Bioderma (nevztahuje se na akční a zvýhodněné balíčky)

–          50% na měření krevního tlaku

–          50% na měření tělesného tuku

–          50% sleva na zapůjčení potřeb pro miminka (elektrické odsávačky mat. mléka a kojenecké váhy)

–          50% sleva na vypracování individuálního jídelníčku naší nutriční terapeutkou

 

V případě souběhu několika typů slev se slevy nesčítají a uplatňuje se sleva výhodnější pro klienta. Za aktivní klientskou kartu je považována karta, na kterou souhrnná hodnota nákupu v uplynulých 3 měsících činí alespoň 500 Kč. Pokud nebude za posledních 12 měsíců na kartu realizován nákup, bude Vaše klientská karta automaticky zrušena.

Organizátorem projektu je lékárna Draháň, Čimická 780, Praha- Čimice, IČ 26172925.  Vyhrazujeme si právo změnit pravidla projektu v souladu se změnou platné legislativy, respektive projekt přerušit, zkrátit či zrušit. Vymáhání slevy soudní cestou je vyloučeno.