Historie

Lékárna DraháňLékárna Draháň v Praze 8 – Čimicích byla založena 1. října 1996. Na tvorbě interiéru lékárny se podílel ing. arch. Jiří Pelcl. Podívejte se na fotografie.
Lékárna je umístěna v obchodním centru Draháň, kde je např. obchod s potravinami, pošta a další. V blízkosti lékárny se nachází zdravotnické středisko a kožní sanatorium Achillea.

Zaměstnanci
V lékárně poskytuje lékárenskou péči mladý a dynamický kolektiv lékárníků a farmaceutických laborantek. Aby byla péče co nejvíce kvalitní, všichni pracovníci se průběžně vzdělávají a pracují s nejnovějšími informacemi.

Poskytované služby

– nabídka výhodné klientské karty
– komplexní lékárenská péče včetně individuální konzultace farmakoterapie a problematiky péče o zdraví
– široký sortiment léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, dětské výživy, kosmetiky, zdravotnických prostředků, čajů, zdravotní obuvi
– kompletní sortiment kosmetiky značky VICHY a široký sortiment značky EUCERIN, BIODERMA, dětská řada značky WELEDA a SEBAMED včetně možnosti získání vzorků zdarma
– individuální příprava všech přípravků kromě těch, které vyžadují sterilitu (oční kapky)
– bezplatné měření krevního tlaku, pulsu a celkového tělesného tuku
– zapůjčení odsávačky mateřského mléka
– dietní poradna nutriční terapeutky  Lucií Vaňkovou kontakt: lucievankova@volny.cz (rady v oblasti zdravé výživy a dietních problémů, sestavení jídelníčku na míru)
– léčiva, která nemáme na skladě, jsou dodány maximálně do 12 hodin, v případě potřeby i dříve
– možnost platby kreditními kartami (Maestro, MasterCard, Visa, Visa Electron) a poukázkami (Sodexho, Unišek, Edenred, Benefity, Družstvo lékáren)
– při platbě platební kartou nad 300 Kč možnost využit výběr hotovosti až do výše 1500Kč prostřednictvím služby Cash Back